Тотнъм се придвижва в челната четворка с победа над затруднения Форест
Breaking News | 2024-04-07 | 21:57:20

Тотнъм пое контрола над надпреварата за челната четворка, след като през второто полувреме голове на Мики ван де Вен и Педро Поро победиха застрашения от изпадане Нотингам Форест с 3-1.

След като Астън Вила загуби точки у дома от Брентфорд в събота, Спърс знаеха, че победа ще ги изпрати четвърти по голова разлика и с мач по-малко, но попадението на Крис Ууд през първото полувреме гарантира равенство на почивката .

Автоголът на Данило изведе Тотнъм напред, въпреки че може би имаха късмета да имат все още 11 играчи на терена през второто полувреме, след като Джеймс Мадисън хвана Райън Йейтс извън топката в края на първото полувреме. 45.

Мадисън избегна наказание и помогна на домакините да спечелят решаваща победа, тъй като те удариха два пъти за пет минути от второто полувреме чрез добри завършвания на Ван де Вен и Поро, за да изстрелят отбора на Анж Постекоглу над съперниците им от Шампионската лига.